Skip navigation

Občas narazím na článek který je špatně takovým způsobem, že jeho čtením dosáhnu satori. Zenovým mistrem pro dnešek je Aleš MICHL.

MICHL je ekonom v Raiffeisenbank. (Nebo v Rajfce, či jak tomu reklamní kreativec říká.) MICHL je členem NERVu a mnohé to vysvětluje o stavu české ekonomiky.

MICHL má vlastní sloupek v Ekonomu, kde o sobě MICHL mluví ve třetí osobě jako o MICHLiq(ovi?), v kapitálkách, čímž dává MICHL jasný signál o délce svého P3N1Su. MICHL má vlastní sloupek, ale MICHL zapomněl grafikovi říct ať mu vymyslí logo na kterém to nebude vypadat že má MICHL bradavici.

MICHL je rázný a nebojí se říkat věci natvrdo. MICHL vypadá jak levicová karikatura kapitalisty toho druhu co nemá na doutník a fešnej oblek s cylindrem. Takový namyšlený kokůtek.  MICHL je další z řady lidí fetišizující matematiku, což by si zasloužilo vlastní článek. MICHL je ale chytrý. MICHL ví že nás Číňané sežerou zaživa, protože v testech PISA jim vyšly lepší výsledky. MICHLovi bohužel uteklo že Čína dodala výsledky jen z několika velkých měst a že ta mají vždy lepší výsledky než zbytek populace (stejně tak Praha, Brno…atd.).  Jeden by řekl že tohle základní opomenutí článek o klesajících znalostech a dovednostech trochu diskvalifikuje. Ale MICHLa to nechává ledově chladným. Chce to totiž fakt velký koule, nebo jednoho velkýho kokota, aby do článku, kde MICHL ukazuje že Češi hloupnou a neumí matematiku napsal: Výsledky čínských studentů v testech PISA od OECD jsou o 18 procent lepší než českých. MICHLiq to říká natvrdo: “Jsme o 18 procent hloupější.”

Al se taky nebojí říkat věci natvrdo: “MICHL je DEBIL.”

One Comment

  1. Welcome to my blog ,
    I’m Amber.
    If you’ve ever been overscheduled and couldn’t finish a research paper , then you’ve come to the right place. I work with students in all areas of the writing steps . I can also write the essay from start to finish.
    My career as an academic writer started during my school years . After learning that I was very able in the field of academic writing, I decided to take it up as a job .

    Skilled Academic Writer- Amber- Vahealthchartbook Corps


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *